Contact Zadzwoń i dowiedz się więcej tel: +48 603 035 855

Przestrzeń Australii Sandboard Dar Młodzieży

Wakacje inne niż wszystkie

Masz już dość przepełnionych hoteli? A może brakuje Ci już pomysłów na wakacje lub wyjazd firmowy? Pragniesz odmiany, regeneracji sił, niezależnie od mitów nt różnych form wypoczynku?
No do dzieła ! Bo czy zastanawiałeś się jak zobaczyć miejsca gdzie nie ma dróg, brak lotniska, dookoła woda i dziewicza przyroda? Jak dotrzeć na niedostępną i odludną plażę? Niedostępne plaże Gdzie wtedy spać i jeść gdy wkoło cisza, spokój, piękno przyrody i przy tym nie rezygnować z wygód i bezpieczeństwa? A może szukasz pomysłu na niezapomnianą podróż poślubną? Dobrze trafiłeś.
Z Kapitanem Mixerem masz szansę to zrealizować. Pomoże wybrać miejsce, właściwy środek lokomocji (miejsce na jachcie żaglowym lub motorowym z własną łazienką) a dla pragnących większej przestrzeni poleci katamaran. Martwisz się o chorobę lokomocyjną? Zapomnij o niej. Wybierzemy takie miejsca i pływać będziemy tyle czasu dziennie aby organizm mógł się bez problemu dostosować.
Wakacje z dziećmi? Proszę bardzo. Wody i piasku do zabawy dla 5-cio, 17-sto i 40-latka będzie pod dostatkiem. Lubisz sporty wodne jak snorkeling, kajakarstwo, kite czy windsurfing? Mówisz i masz.
Czy wiesz, że podróżując jachtem, wakacje mogą być tańsze i wygodniejsze? Nie wierzysz? - Poczytaj więcej tutaj.
Na jachcie może być od dwóch do ośmiu gości. To Ty decydujesz w jak bardzo kameralnym gronie chcesz spędzić niezapomniane wakacje. To prawda, dominują wakacje na jachcie, lecz jeżeli wolisz inne klimaty - zleć wakacje na zamówienie.
Poczuj się bezpiecznie i komfortowo - tak jak w domu.

Kapitan Mixer – Twój osobisty bardziej niż przewodnik.

Jeszcze więcej o założycielu...

Skipper | Activ Mixer

Przykładowe cele podróży


Wyspy Zielonego Przylądka

Wyspy Zielonego Przylądka

To chyba ostatnie takie miejsce na ziemi gdzie masowa turystyka jeszcze nie dotarła.Są tu bajeczne krajobrazy, wyspy usiane zielonymi wąwozami i stromymi klifami. Fantastyczny wiatr do wind i kitesurfingu

kliknij po więcej

Azory

Azory Azory

Napawaj się niezwykle soczystą zielenią wulkanicznych Wysp Azorskich leżących na północnym Atlantyku należących do Portugalii. Górskie jeziora oraz jedna z najpiękniejszych dróg widokowych czynią Azory lecznicą dusz.

kliknij po więcej

Park Morski Wysp Ang Thong

Ang Thong

Chcesz zobaczyć na żywo gremlina? Albo zagadkowego dzioborożca? Rwące potoki górskie, wyspiarskie jeziora, jaskinie, strome klify, tropikalna roślinność,to możliwość podglądania niezwykłego życia na lądzie w wodzie i w powietrzu.

kliknij po więcej

Nie znalazłeś/aś nic dla siebie? Napisz do nas - pomożemy.