Contact Zadzwoń i dowiedz się więcej tel: +48 603 035 855

Wyspy Ang Thong

Morski Park Narodowy Tajlandii

Gremliny, egzotyczne plaże i dzioborożce.

Zachód słońca w Tajlandii

Egzotyczne wytchnienie.

Chcesz zobaczyć na żywo gremlina (langur oscura)? Albo zadziwiającego buceros (dzioborożec)?
Rwące potoki górskie, wyspiarskie jeziora, jaskinie, strome klify, tropikalna roślinność, to możliwość podglądania niezwykłego życia na lądzie, w wodzie i w powietrzu.
Widok gwiazd, niezaburzony sztucznym oświetleniem miast i w dodatku pełen odgłosów budzącej się do życia dżungli podczas magicznych wschodów słońca, to niezapomniane przeżycia, które naładują Twoje wewnętrzne akumulatory.

Gremlin na Ang Thong

Daleko od cywilizacji.

Morski Park Narodowy Ang Thong to 42 zupełnie niezamieszkane wyspy. Chyba że, mówimy o ich naturalnych mieszkańcach. Nie ma tu dróg, nie ma hoteli. To sprawia, iż nasz organizm całkowicie się przestawia na inne bodźce, tym samym szybciej się regenerując. W rezultacie z takiego wyjazdu wrócisz uśmiechnięty, wypoczęty i naładowany ogromną dawką pozytywnej energii.

Dzioborożce na Ang Thong

Formy spędzania czasu.

Izolacja i ochrona od ludzkiej ingerencji, powoduje niepohamowany i naturalny rozwój fauny i flory, mających tu doskonałe warunki do egzystencji. Oprócz kąpieli słonecznych na pokładzie jachtu czy niezwykłych plażach, możesz podglądać życie na lądzie, drzewach i w wodzie.
Gdyby jednak znudziły Cię wszechogarniająca sielanka i oderwanie od rzeczywistości cywilizowanego świata, w każdej chwili możemy zmienić kurs i obrać go tam, gdzie świateł blask, ulic gwar, a obsługa restauracji dwoi się i troi.

To właśnie jest wolność żeglowania.

Zabierz maskę i rurkę, okulary przeciwsłoneczne oraz aparat fotograficzny i w drogę.

Kiedy ?

Wyspy Ang Thong

Usytuowanie południowej części Tajlandii, powoduje, że można tu przyjeżdżać cały rok. Jedynym podziałem jest pora sucha (listopad-maj) i deszczowa (maj-listopad). Jednakże wg Kapitana Mixera, najlepszym okresem do odwiedzin jest czas od drugiej połowy maja do końca września. Średnia temperatura w tym okresie waha się w okolicach 28-33°C. Natomiast temperatura wody powyżej 28°C

Sprawdź pojedyńcze miejsca.

Jak i dla kogo ?

Rejsy w Tajlandii

Ze względu na wygodę i tamtejsze warunki, proponuję zarówno jacht jednokadłubowy jak i katamaran. Oczywiście katamaran to większa przestrzeń i możliwość cumowania blisko brzegu a jednokadłubowiec ciekawsze doznania. Do dyspozycji gości są 3 kabiny dwuosobowe. Czwartą kabinę zajmuje załoga. Tajlandia to rejon dla par, singli oraz imprez firmowych.

kliknij po więcej

Wymagania i ceny

Koh Samui

W Tajlandii nie są wymagane żadne szczepienia, jednakże zaleca się szczepienia przeciwko WZW A, BPT i durowi brzusznemu. Cena za cały katamaran z załogą od 4300€. Do tego należy doliczyć transport oraz tzw "kasę burtową" ok. 150€/os. na opłaty portowe, paliwo do silników, wyżywienie (w tym dla załogi) oraz wizę płatną na lotnisku. Możesz liczyć na pomoc w organizacji biletów lotniczych.

Spytaj o szczegóły i zarezerwuj.

Proponowane trasy na życzenie i ceny.


Nie znalazłeś/aś nic dla siebie? Napisz do nas - pomożemy.