Contact Zadzwoń i dowiedz się więcej tel: +48 603 035 855

Wyspy Azorskie

Portugalska enklawa rozmaitości

Wieloryby, wodospady i spacery ponad chmurami.

Dom na Azorach

Góry i morze w jednym miejscu.

Zdarza Ci się mieć dylemat gdzie wybrać się na wakacje: w góry czy nad morze? Ile razy zdania były podzielone? Tym razem, wybierając się z Kapitanem Mixerem w podróż po archipelagu Wysp Azorskich należących do Portugalii, będziesz mógł zakosztować i gór i morza. Pragnący bezruchu - będą mogli rozkoszować się fantastycznymi pejzażami z pokładu jachtu lub taraów lokalnych kafejek pachnących świeżo parzoną kawą. Potrzebujący odświeżenia i zadbania o higienę mózgu - będą mieli do dyspozycji nieprzebrane ilości dostępnych aktywności. Tu pooddychasz pełną piersią.

Azorskie jeziora | Activ Mixer

Dla leniwych i aktywnych

Szlaki można przemierzać na różne sposoby. Począwszy od napędu własnego (kończyny dolne), wykorzystując rowery, poprzez wykorzystanie czterokopytnych (zwiedzanie w siodle) a skończywszy na eksploracji terenów wynajętym samochodem z napędem na 4 koła.

Szlaki górskie Azorów | Activ Mixer

Wędrówki

Wyspy Azorskie są poprzecinane jednymi z najpiękniejszych szlaków górskich w Europie. Ich różnorodność zarówno pod względem trudności, długości czy usytuowania powoduje, że niezwykle trudno się zdecydować którą wyspę odwiedzić by podziwiać jej niespotykane walory. Na szczęście forma podróży jaką jest pływający dom sprawia, że mamy zarówno środek transportu, nocleg oraz rozrywkę w jednym. To Ty zdecydujesz w jakim czasie i jakie wyspy odwiedzimy a Kapitan Mixer zadba o dostarczenie odpowiednich wrażeń. Przemieszczając się pomiędzy wyspami, o ile dopisze nam szczęście, będziesz mógł wypatrzeć stada delfinów w towarzystwie wieloryba.
Opisy dostępnych szlaków

Jachtem, rowerem, pieszo, konno. Na co jeszcze czekasz?

Kiedy?

Wyspy Azorskie

Najlepszym terminem do wypoczynku na Azorach jest czas od czerwca do września. Pełnia lata i w pełnym rozkwicie przyroda zaprasza do eksplorowania. Średnia temperatura w tym okresie waha się w okolicach 21-24 stopni C.

Zapytaj o szczegóły

Jak?

Rejsy na Azorach

Na miejsce noclegowe i zarazem środek transportu, proponuję komfortowy jacht z obszernym salonem. Do dyspozycji gości mogą być 2 lub 3 kabiny dwuosobowe w zależności od wielkości jachtu i wyposażenia. Zabierz rodzinę lub zaproś przyjaciół. Dobre miejsce na podróż poślubną. Sprawdź dostępność pojedyńczych miejsc lub zarezerwuj cały jacht.

Wymagania i ceny

Rejs na Azorach - cennik

Na Azorach nie są wymagane żadne szczepienia. Cena za cały jacht z załogą zaczyna się od 3550€. Pojedyńcze miejsce w kabinie dwuosobowej można już wykupić od 735€ (sprawdź miejsca). Do tego należy doliczyć transport oraz tzw "kasę burtową ok. 150€/os. na opłaty portowe, paliwo do silników, wyżywienie (w tym dla załogi). Możesz liczyć na pomoc w organizacji biletów lotniczych.

Szczegóły i rezerwacja

Proponowane trasy i ceny


Nie znalazłeś/aś nic dla siebie? Napisz do nas - pomożemy.