Contact Zadzwoń i dowiedz się więcej tel: +48 603 035 855

Morze Śródziemne

Blisko, tanio, inaczej.

Wyspy, wysepki, zatoki i gościnni ludzie.


Rejsy Chorwacja

CHORWACJA - Rakija, ajvar i lawenda .

Chorwacja od strony wody ma zupełnie inne oblicze. To mekka żeglarska całego basenu Morza Śródziemnego. Nie ma drugiego takiego miejsca pod względem różnorodności, gwarancji pogody i mnogości wysp.

Właśnie lawirowanie między niezliczoną ilością wysp i wysepek, sprawia ogromną frajdę amatorom górskich krajobrazów i wodnych kąpieli w lazurowych wodach Adriatyku.

Wyobraź sobie kolację w niewielkiej tawernie ukrytej na skrawku lądu gdzieś między wyspami. Umówiony gospodarz, podpłynie swoją łodzią by zabrać Ciebie i Twą ukochaną i/lub przyjaciół do stolika.

Zawsze świeże ryby i owoce morza, okraszone lampką dobrego wina w towarzystwie.... no właśnie... praktycznie bez towarzystwa jeżeli nie liczyć załóg innych jachtów.

Masz ochotę na górskie wędrówki? Znajdziesz sporo okazji by podziwiać takie krojobrazy. Lubisz rwące potoki i zapierające dech w piersiach wodospady włącznie z możliwością kąpieli? W Chorwacji jest ich pod dostatkiem.

A jeżeli dla urozmaicenia zapragniesz popływać kajakiem lub pontonem wśród malowniczych wąwozów - mówisz i masz.

Sympatyczna rodzina z dwójką nastolatków, chciała wypróbować formę wypoczynku skrojoną na zamówienie. Kryterium było: jacht ma być nowy, każdy ma mieć oddzielną kabinę z własną toaletą. Pół dnia pływania, pół dnia zwiedzania i duuużo zatoczek do kąpieli morskiej. Oraz najważniejsze: ma być bezpiecznie. Sprawdź na filmie ich zadowolenie.

Sprawdź dostępność pojedyńczych miejsc, lub zamów wakacje indywidualne.


Grecja

GRECJA - chałwa, oliwki, souvlaki

Ateny, Kreta, Kos, Santorini. Prawda, że brzmi znajomo? Niebieskie dachy, gorące plaże i mnóstwo turystów.
A teraz wyobraź sobie: Wyspy Jońskie, Cyklady, Wyspy Dodekanezu. To również Grecja. Ten sam samolot, tylko zamiast autokaru wsiadasz na jacht. I oglądasz, smakujesz i podziwiasz Grecję z perspektywy wody.
Pamiętasz gdy byłeś na plaży a w oddali stał na kotwicy jacht w pobliżu osłoniętej zatoczki do której Ty nie miałeś dostępu? Jakże im wtedy zazdrościłeś, pamiętasz? Teraz możesz spełnić to marzenie. Chyba że, wolisz jak zwykle klasycznie, w hotelu - wówczasz tu znajdziesz wycieczkę. Jeżeli jednak zainteresowała Cię odmienność podróżowania - Sprawdź pojedyńcze miejsca, lub wynajmij cały jacht z załogą.


Korsyka

Korsyka - wino, trufle i G20

Korsyka to największa wyspa należąca do Francji, co wskazuje, że dobrego wina i wybornego jedzenia będzie tu pod dostatkiem. Kto tu był, ten wie, że chwalić walorów Korsyki nie trzeba.
Zielona wyspa sama zaprasza do odwiedzin. Mnóstwo zatoczek z dostojnymi plażami usłanymi białym jak śnieg piaskiem. I ferraty, czyli górskie szlaki dla pasjonatów górskich krajobrazów ze sławnym szlakiem G20. Oprócz trekkingu, będziesz mieć okazję do całego zastępu ciekawych aktywności poczynając od roweru, poprzez kajakarstwo a skończywszy na canyoningu, czyli "spacerze" z nurtem rzeki. Wszystko to oczywiście w ramach zdrowego rozsądku, czyli dostępne dla dużego i małego. A jeżeli zamarzy Ci się zmiana klimatu na bardziej włoski - wystarczy tylko słówko i Kapitan Mixer zabierze Ciebie i Twoich przyjaciół na pobliską Sardynię. Więcej o Korsyce. Sprawdź pojedyńcze miejsca lub wynajmij cały jacht z załogą, w dowolnym terminie.


Ceny i proponowane trasy(na życzenie).

Nie znalazłeś/aś nic dla siebie? Napisz do nas - pomożemy.